• 0
  • 0
  • Аккумулятор MEGACELL (LiFePO4) 12,8В 100 Ач - купить

Аккумулятор MEGACELL (LiFePO4) 12,8В 100 Ач

  • Модель: MEGACELL
18000грн.

Этот аккумулятор относится к типу LiFePO4 аккумуляторов (литий-железо-фосфатный) со встроенной BMS. Он характеризуется исключительной долговечностью, скоростью зарядки, малым весом и очень большим количеством рабочих циклов (около 2000) при сохранении в среднем 80% своей емкости. Благодаря высокой цикличности и очень низкому саморазряду батарея LiFePO4 идеально подходит как для систем аварийного питания, так и автономных установок. Небольшой вес позволяет использовать устройство в транспортных средствах (лодки, яхты, кемперы). Встроенная система BMS обеспечивает хранение аккумуляторов без потери номинальной емкости в течение длительного часа и контролирует процессы зарядки и разрядки аккумуляторов.

Інструкції з використання літієвої батареї 12,8 В 100 Ач (LiFeP04)

- Ваш акумулятор має запатентовану інтелектуальну схему AYS (Battery Management System/BMS), яка захищає ваш акумулятор у разі перезаряду, розряду та короткого замикання.

- Номінальна енергія вашої батареї становить 1280 Вт/год при 25 градусах Цельсія. Термін служби батареї при глибокому розряді до 80% становить мінімум 3000 циклів.

- Рекомендована зарядна напруга для вашої батареї становить 14,2 В, максимум 14,6 В.

- Рекомендований номінальний зарядний струм для вашого акумулятора становить 30 А; максимум 50А.

- Максимальний струм розряду, рекомендований для вашої батареї, становить 50 А.

- Для вашої батареї не потрібна буферна зарядка. Для заряджання можна використовувати стандартні зарядні пристрої для свинцево-кислотних акумуляторів без функції десульфатора, але в цьому випадку ваші акумулятори не будуть заряджені на 100%. Однак це не проблема для вашої літієвої батареї. Для 100% заряду використовуйте зарядний пристрій для літієвих акумуляторів зі ступенями CC-CV.

- Рекомендована температура навколишнього середовища для зарядки акумулятора становить від +5 до +45 градусів за Цельсієм. Ніколи не заряджайте акумулятор за температури нижче +5 градусів, особливо за нуля градусів, тому що швидкість заряджання буде дуже низькою, і ваш акумулятор буде пошкоджено. (Зазвичай, нижче нуля градусів, схема AYS (BMS) відключає заряд.)

- Батарею можна розряджати за температури навколишнього середовища від -20 до 60 градусів Цельсія. Однак при температурі нижче нуля ваша батарея тимчасово втратить ємність, а навіть при температурі нижче -10 градусів за Цельсієм більша частина її ємності не використовуватиметься (номінальна ємність за 0 градусів за Цельсієм становить 80 А·год.)

- Не залишайте акумулятор надовго повністю розрядженим, негайно зарядіть його. Це скоротить термін служби вашого акумулятора і навіть призведе до його поломки.

- Під час нормального використання не обов’язково повністю заряджати акумулятор, також не потрібно тримати його повністю зарядженим, навіть якщо ви залишите його в частковому заряді (80%), термін його служби буде продовжено. (Час витримки не повинен бути занадто довгим)

- Схема AYS (BMS) закриває свій вихід для розрядки, коли акумулятор падає до мінімуму lOV (перерозряд). У цьому випадку ви можете або зарядити акумулятор за допомогою сонячного зарядного пристрою, або використати мережевий зарядний пристрій, придатний для заряджання літієвих акумуляторів, або неінтелектуальний мережевий зарядний пристрій, щоб AYS (BMS) вашого акумулятора знову увімкнувся.

- Якщо AYS (BMS) відключає вихід акумулятора в разі короткого замикання та високої температури, ви можете продовжити зарядку або розрядку акумулятора знову після того, як умови нормалізуються для повторного ввімкнення AYS (BMS).

- Якщо BMS вимикається через надмірний струм, необхідно зняти вихідне навантаження або почати заряджати акумулятор, щоб він знову відкрився.

Важливе зауваження: ми рекомендуємо вам заряджати вашу літієву батарею за допомогою пристроїв обмеження струму, оскільки зарядка літієвої батареї постійно втомлює генератор змінного струму на повній потужності (особливо, коли транспортний засіб не рухається) у кемпері(автодом) чи човні.

Якщо він не використовується в межах, зазначених вище, і не дотримується інструкцій, термін служби вашого акумулятора буде скорочений, і на нього вийде термін гарантії.

В интернет-супермаркете аккумуляторов "АКБ ПЛЮС" вы можете заказать Аккумулятор MEGACELL (LiFePO4) 12,8В 100 Ач по цене 18000грн. в наличии. В нашем каталоге аккумуляторной продукции представлено полное описание и все товарные характеристики, так же по вкладкам вы можете посмотреть отзывы на товар и ознакомиться с фотографиями товара. Доставка по всей Украине, быстро, выгодно, удобно.

Отзывов (0)

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

Модели авто, для которых подходит данный аккумулятор