АКБ ПЛЮС
 • Мы работаем:
  пн - пт: 800 - 1700
  cб: 900 - 1400
 • Автомобильный аккумулятор Electric Power HD 6СТ-145 (+/-) Евро3 12В 145Ач 950А - купить

Автомобильный аккумулятор Electric Power HD 6СТ-145 (+/-) Евро3 12В 145Ач 950А

 • Производитель: Jasz-Plasztik Ltd.
 • Модель: Electric Power
 • Артикул товара: 145EP
 • Наличие: Есть в наличии
4224грн.
Акумуляторні батареї ELECTRIC POWER ємністю понад 100 Аh (HD) мають віброзахист і призначені для використання в тяжких умовах експлуатації. Також АКБ не потребують технічного обслуговування (доливки дистильованої води) в процесі експлуатації:

 • Батареї понад 100 Аh - для вантажних автомобілів - призначені для промислових умов експлуатації (Heavy Duty design).
 • Використання позитивної і негативної пластин підвищеної товщини дало можливість збільшити стійкість до циклічних навантажень у порівнянні зі звичайними акумуляторними батареями. Використання в акумуляторах ELECTRIC POWER (Heavy Duty design) збільшеного набору пластин повністю забезпечує потреби в навантаженнях не стартерного типу на вантажівках (наприклад, обігрів, охолодження, інше електронне обладнання і т. д.).

Особливості збірки АКБ ELECTRIC POWER (Heavy Duty design)

 • Набір акумуляторних пластин затискається в батарейному контейнері, після чого фіксирується за допомогою спеціального з'єднання. За рахунок цього батарея має дуже хорошу вібростійкість.
 • Дякуючи використанню спеціальних роздільників поліетиленової оболонки акумуляторних пластин забезпечується оптимальний захист від короткого замикання і більш надійна експлуатаційна безпека. Гарантийний термін - 18 місяців.

Акумулятор автомобільний 6СТ-145Аh Electric Power HD зібраний в стандартному корпусі (513х189х223 мм), має зворотню полярность. (Як визначити полярність акумулятора читайте тут).

Ідеально підходить для роботи на середньотонажних вантажних автомобілях, магістральних тягачах з великою кількістю бортових електронних пристроїв:

 • MERCEDES-BENZ, RENAULT, MAN, DAF.

Завдяки високим струмам холодного старту і хорошому запасу по ємності, Акумулятор автомобільний 6СТ-145Аh Electric Power HD також ідеально підходить для роботи в умовах зимового періоду. Тут ключовою особливістю даного АКБ є здатність зберігати заряд в умовах знижених температур.
Рекомендуємо використовувати
Акумулятор автомобільний 6СТ-145Аh Electric Power HD як стартерний-резервної групи для суднових, корабельних систем електропостачання та запуску суднового двигуна.
Завдяки високій стійкості до саморазряду і мінімальній витраті води
Акумулятор автомобільний 6СТ-145Аh Electric Power HD рекомендується до застосування в системах запуску стаціонарних дизель-генераторів і мобільних електростанцій. Батарея не вимагає постійного догляду і відмінно зберігає свої стартерні і енергетичні характеристики протягом усього терміну експлуатації.В интернет-супермаркете аккумуляторов "АКБ ПЛЮС" вы можете заказать Автомобильный аккумулятор Electric Power HD 6СТ-145 (+/-) Евро3 12В 145Ач 950А по цене 4224грн. в наличии. В нашем каталоге аккумуляторной продукции представлено полное описание и все товарные характеристики, так же по вкладкам вы можете посмотреть отзывы на товар и ознакомиться с фотографиями товара. Доставка по всей Украине, быстро, выгодно, удобно.

Характеристики
Обслуживание Необслуживаемый
Полярность ЕВРО 3
Пусковой ток, А 950
Ёмкость (Ah) 145
Стандарт корпуса EURO стандарт
Гарантия (мес) 18
Размер, мм 513 x 189 x 223

Отзывов (0)

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

Модели авто, для которых подходит данный аккумулятор