Последние комментарии

Еще нет комментариев

MIDAC та Fishka – подвійний бонус в подарунок!

MIDAC та Fishka – подвійний бонус в подарунок!

Спільну акцію з програмою лояльності Fishka продовжено

    Акумулятори MIDAC – це стартерні батареї, виготовлені за технологією «Ca-Ca (Кальцій-Кальцій), які призначені для роботи на легкових та вантажних автомобілях різноманітних марок, автобусах та сільгосптехніці. Фірмовою особливістю АКБ MIDAC є підвищене (майже на 30%) забезпечення струму холодної прокрутки (пускового струму) в порівнянні зі звичайними батареями.

    Широкий асортимент MIDAC дозволяє підібрати акумуляторну батарею на любу марку автомобіля. MIDAC тестує як вихідні матеріали (фізичні і хімічні тести), так і кінцевий продукт (механічні, функціональні і електричні тести), що дозволяє гарантувати максимальну надійність. Виробничий процес повністю автоматизований і контролюється на кожному етапі. Тому придбання АКБ MIDAC - це запорука надійного пуску авто в будь-яких погодних умовах.

АКБ MIDAC!!

Акція за програмою лояльності FISHKA!! Подвійний бонус FISHKA при покупці АКБ MIDAC!!

    У мережі магазинів АКБ ПЛЮС, а також безпосередньо в нашому інтернет-магазині при покупці акумулятора з картою Fishka, Вам будуть нараховані 5 % від вартості покупки балами на карту Fishka.

При купівлі будь-якого акумулятора MIDAC 2nd з картою Fishka, Вам буде нараховано ПОДВІЙНИЙ БОНУС - 10% від суми покупки балами Fishka.***

Для нарахування балів введіть номер вашої картки Fishka на сайті https://akb-plus.com при підтвердженні замовлення або пред'явіть картку продавцеві в магазині. Якщо у вас немає карти Fishka, ви можете її отримати в магазині при покупці акумулятора, або вона буде доставлена вам разом з вашим замовленням, зробленим через інтернет-магазин. В цьому випадку Вам будуть нараховані 2 % вартості покупки балами за кожну витрачену гривню.

Бали будуть зараховані на вашу карту Fishka протягом 21 дня з дати здійснення покупки на сайті https://akb-plus.com або в одному з нижчеперелічених магазинів АКБ ПЛЮС

***В акції беруть участь акумулятори Midac 2nd Generation (Мідак другого покоління).

Місто
Адреса магазина:
Херсон
вул. Нафтовиків, 15-А
Запоріжжя
вул. Бородинська, 7
Івано-Франківськ
вул. Коновальця,229
Одеса
вул. Миколаївська дорога,189
Дніпро Дніпропетровська область
вул. Шинна,2
Кропивницький (Кіровоград)
вул. Шевченко,51/23
Полтава
вул. М.Бірюзова, 37
Чернівці
вул. Хотинська, 4
Миколаїв
пров.Суднобудівний, 7
Луцьк
вул. Ровенська, 85
Тернопіль
вул. Довженко,2-А
Рівневул. Олени Теліги, 2-А
Львіввул. Б. Хмельницького, 165

Більше інформації щодо програми лояльності Fishka ви можете дізнатися на сайті myfishka.com або за телефоном гарячої лінії 0 800 505 118.

27.02.2019