Последние комментарии

Еще нет комментариев

Заїзджайте в літо з новим акумулятором!!!

Заїзджайте в літо з новим акумулятором!!!

Вгамуйте спрагу Вашого акумулятора – встановіть АКБ торгової марки SADA і отримайте в подарунок** пляшку фірмової дистильованої води «SADA» ***


Пропонуємо до Вашої уваги:

Серія акумуляторних батарей SADA PROFI HD – лідер продажів, що добре зарекомендував себе і підтвердив свою «витривалість» і «живучість». Більшість клієнтів, які зупинили свій вибір на батареях серії SADA PROFI HD підтвердили, що АКБ відмінно працюють на всіх видах автотранспорту і сільгосптехніки. Завдяки використанню нових видів комплектуючих вдалося досягти збільшення стартерних характеристик і показників надійності і довговічності.

Заїзджайте в літо з новим акумулятором!!!Вода дистильована повністю очищена від сторонніх домішок, відповідає ГОСТ 6709-72 і є невід'ємним атрибутом для користувачів кислотних і лужних батарей. Її призначення – приготування і розведення електроліту, а також концентрованих охолоджуючих рідин в системі охолодження двигуна автомобіля, можливе використання для інших технічних і побутових цілей. Долити дистильовану воду в електроліт ви можете самостійно або звернутися в сервісні центри нашої філіальної мережі «АКБ ПЛЮС».

- ** Під подарунком мається на увазі продаж за 0,06 грн.

- *** Акційна пропозиція діє з 01.06.2017 до 31.08.2017 р.

Заїзджайте в літо з новим акумулятором!!!У мережі магазинів АКБ ПЛЮС, а також безпосередньо в нашому інтернет-магазині триває спільна акція з програмою лояльності Fishka. При покупці акумулятора з картою Fishka, Вам будуть нараховані 5 балів Fishka за кожну витрачену гривню.

При купівлі будь-якого акумулятора серії SADA PROFI HD з картою Fishka, Вам буде нараховано ПОДВІЙНИЙ БОНУС – 10 балів Fishka за кожну витрачену гривню. Для нарахування балів введіть номер вашої картки Fishka на сайті akb-plus.com при підтвердженні замовлення або пред'явіть картку продавцеві в магазині. Якщо у вас немає карти Fishka, ви можете її отримати в магазині при покупці акумулятора або вона буде доставлена вам разом з вашим замовленням, зробленим через інтернет-магазин. В цьому випадку Вам будуть нараховані 2 бали за кожну витрачену гривню. Бали будуть зараховані на вашу карту Fishka протягом 21 дня з дати здійснення покупки на сайті akb-plus.com або в одному з нижчеперелічених магазинів АКБ ПЛЮС:

Місто
Адреса магазина:
Херсон
вул. Нафтовиків, 15-А
Запоріжжя
вул. Бородинська, 7
Івано-Франківськ
вул. Коновальця,229
Одеса
вул. Миколаївська дорога,189
Дніпро Дніпропетровська область
вул. Шинна,2
Кропивницький (Кіровоград)
вул. Шевченко,51/23
Полтава
вул. М.Берюзова, 47 «б»
Чернівці
вул. Коломийська,15-А
Миколаїв
пров.Суднобудівний, 7
Луцьк
вул. Ровенська, 76 «к»
Тернопіль
вул. Довженко,2-А
Рівневул. Олени Теліги, 2-А
Львіввул. Б. Хмельницького, 165

Більше інформації щодо програми лояльності Fishka ви можете дізнатися на сайті myfishka.com або за телефоном гарячої лінії 0 800 505 118.

1.06.2017